TYP_C_FRONT_1
TYP_C_FRONT_2
TYP_B_FRONT
TYP_C_OGRÓD
TYP_B_OGRÓD
TYP_A_OGRÓD

Wybierz budynek

Budynek A Lokal 1

  • Powierzchnia użytkowa: 85,46 m²
  • Karta budynku A lokal 1
  • Parter – rzut
  • I Piętro – rzut

Oferujemy Państwu segmenty mieszkalne w domach w zabudowie bliźniaczej przy ul. Dworcowej w Bobowicku tuż pod Międzyrzeczem. Osiedle położone jest 5km od ścisłego centrum Międzyrzecza i dokładnie 1km od plaży nad jeziorem Bobowickim w otoczeniu pól i lasów, gwarantujących absolutny spokój i harmonię ale również szybką komunikację z miastem.

Osiedle składać się będzie początkowo z 5 budynków czyli 10 segmentów mieszkalnych o różnych powierzchniach użytkowych od ok. 85mkw do ponad 125mkw. ze sporymi ogrodami.

Tradycyjna architektura nigdy nie straci na swojej atrakcyjności. Proste, ustawne pokoje zapewnią komfort mieszkania oraz pełne wykorzystanie przestrzeni. Na odpowiednio wczesnym etapie budowy ściany działowe oraz instalacje możemy przygotować według Państwa projektu wnętrza co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze na etapie wykańczania domu.

Nasza firma od zawsze stawia na proste ale solidne rozwiązania, materiały tylko i wyłącznie znanych i powszechnie cenionych marek. Kompleksowy zakres prac i standard wykonania i wykończenia budynku znajdziecie Państwo w załączniku. Jesteśmy otwarci na zmiany standardu i ustalenia indywidualne choć zawiera on już takie elementy jak ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni segmentu oraz pompy ciepła które pozwolą ogrzewać budynki w sposób ekologiczny i tani.

Zakup nieruchomości odbywa się zgodnie z ustawą deweloperską – Państwa środki chronią rachunki powiernicze. Zwolnieni jesteście Państwo z podatku PCC a budynki objęte tą pełną pięcioletnią rękojmią.
W każdej chwili bez zobowiązań do Państwa dyspozycji są nasi doradcy finansowi którzy pomogą z wyborem najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w razie wątpliwości lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasze dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Zakres prac oraz standard wykonania i wykończenia.

Mapa dojazdu