NOCNA_1
3
4
5

Wybierz budynek

Lokal 1

  • Powierzchnia użytkowa: 114,48 m²
  • Karta budynku A1
  • Parter – rzut
  • I Piętro – rzut

HARMONIA LUSOWO – to nasze nowe osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w urokliwej Podpoznańskiej miejscowości Lusowo. Osiedle położone jest wśród pól i łąk na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego który dopuszcza wyłącznie zabudowę jednorodzinną, i właśnie tego typu zabudowa powstaje z najbliższej okolicy naszego osiedla. Lusowo zapewnia dostęp do wszystkiego czego potrzebujemy na co dzień: przedszkoli, szkół, sklepów spożywczych, restauracji, basenu i oczywiście pięknego jeziora i plaży z której słynie Lusowo. Domy oddalone są o 3km od obwodnicy – drogi S11, która to umożliwia bardzo szybki dostęp do autostrady A2 i drogi S5 oraz – drogi 92, która prowadzi do centrum Poznania w około 20min.

Każdy z 8 segmentów ma powierzchnie użytkową ok. 114m2 na działkach o powierzchni od 292m2 (segmenty wewnętrzne) do aż 483m2 (segmenty skrajne). Wszystkie segmenty wykończone z są w kompletnym standardzie deweloperskiej zawierającym takie elementy jak: ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, włączniki i gniazda elektryczne, rolety na parterze (które możemy doposażyć w silniki elektryczne, w rolety doposażyć można również piętro), zagospodarowanie terenu w tym ogrodzenie i co najważniejsze nasze budynki wyposażone są w POMPĘ CIEPŁA, KTÓRA UWALNIA NAS OD ABSURDLANYCH CEN GAZU! Każdy z lokali możemy doposażyć w instalacje fotowoltaiczną i wtedy możemy zapomnieć również o rachunkach za prąd. Budynki będą bardzo ekonomiczne w utrzymaniu. Spełniamy najnowsze standardy energooszczędności. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych materiałów budowlanych powszechnie znanych i cenionych marek oraz z bazy firm podwykonawczych z których to usług korzystamy ponad 10lat!

Budynki z 1 etapu planujemy przekazać klientom w IV kwartale 2022r., z 2 etapu w II kwartale 2023r.– jednak każdy przypadek omawiamy indywidualnie.

Szczegółowy standard wykonania i wykończenia znajduje się w załączniku. Oczywiście na odpowiednio wczesnym etapie budowy wiele elementów możemy uzgodnić indywidualnie z klientem (np. rozmieszczenie instalacji wod-kan oraz elektrycznej, lub doposażenie w elementy typu klimatyzacja, inst. fotowoltaiczna).

I etap: segment: 5, 6, 7, 8.
II etap: segment: 1, 2, 3, 4.

Zakres prac oraz standard wykonania i wykończenia.

Mapa dojazdu