20220526_101423
20220526_101439
Mapa poglądowa

Wybierz budynek

Segment A1

  • Powierzchnia użytkowa: 53 m²
  • Powierzchnia działki: 122 m²
  • Termin realizacji:
  • Karta budynku A1
  • Parter – rzut
  • I Piętro – rzut
  • Status: Sprzedane

Oferujemy Państwu segmenty mieszkalne w zabudowie szeregowej przy ul. Poznańskiej w Międzyrzeczu vis a vis ogródków działkowych ROD Zdrowie. Osiedle położone jest 3km od ścisłego centrum Międzyrzecza i dokładnie 1km od plaży nad jeziorem Bobowickim w otoczeniu pól i lasów.

Szereg składa się z sześciu środkowych segmentów oznaczonych literką B oraz skrajnych segmentów oznaczonych literką A oraz C (z podziałem na mieszkanie na parterze i mieszkanie na piętrze). Do każdego z segmentów przynależne jest miejsce parkingowe przed budynkiem. Każdy segment posiada ogród z ekspozycją południowo zachodnią dającą komfort i przyjemne doświetlenie przez cały rok.

Nowoczesna architektura nigdy nie straci na swojej atrakcyjności. Proste, ustawne pokoje zapewnią komfort mieszkania oraz pełne wykorzystanie przestrzeni. Na odpowiednio wczesnym etapie budowy ściany działowe oraz instalacje możemy przygotować według Państwa projektu wnętrza co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze na etapie wykańczania domu.

Nasza firma od zawsze stawia na proste ale solidne rozwiązania i materiały tylko i wyłącznie znanych i powszechnie cenionych marek. Kompleksowy zakres prac i standard wykonania i wykończenia budynku znajdziecie Państwo w załączniku. Jesteśmy otwarci na zmiany standardu i ustalenia indywidualne choć zawiera on już takie elementy jak ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze czy rolety okienne.

Zakup nieruchomości odbywa się zgodnie z ustawą deweloperską – Państwa środki chronią rachunki powiernicze. Zwolnieni jesteście Państwo z podatku PCC a budynki objęte tą pełną pięcioletnią rękojmią.

W każdej chwili bez zobowiązań do Państwa dyspozycji są nasi doradcy finansowi którzy pomogą z wyborem najlepszej oferty kredytu hipotecznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w razie wątpliwości lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasze dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Zakres prac oraz standard wykonania i wykończenia.

Mapa dojazdu