PrzyMorelowej(3)
PrzyMorelowej(2)

Wybierz budynek

Segment 10 L

  • Powierzchnia użytkowa: 109,36 m²
  • Powierzchnia działki 334 m²
  • Termin realizacji: I kw. 2014
  • Status: Sprzedane
002-teaching

Przedszkole
4 minuty

003-university

Szkoła
3 minuty

001-lake

Jezioro malta
7 km

004-bus-stop

Przystanek
700 m

„Przy Morelowej” to inwestycja będąca wynikiem współpracy dwóch firm, których założeniem było stworzenie unikatowego projektu – łączącego modernistyczny styl i świetną lokalizację. Domy składają się z zespołu czterech segmentów w zabudowie jednorodzinnej, które zaprojektowane są z myślą o osobach ceniących wysoką jakość, bliskość przyrody i piękno nowoczesnego stylu.

Malownicza lokalizacja, otoczona zielenią i stawami stanowi idealny teren pod inwestycję. Bliskość Swarzędzkiego centrum zapewnia dostęp do bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury – szkół, basenu, sieci komunikacji miejskiej, sklepów itd. Jedynie 800 metrów dzieli ulicę Morelową od granicy Poznania, z którym znakomite połączenie zapewnia dwupasmowa droga DK92.

Projekt „Przy Morelowej” powstanie na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 1400 m2. Będą tworzyć go dwa budynki jednorodzinne, składające się z czterech lokali mieszkalnych. Nasza firma jest inwestorem i generalnym wykonawcą lokali 11L i 11P na działce nr 1487/11. Pomimo, że projekt tworzony jest przez dwie firmy, stanowi architektoniczną i organizacyjną całość.

Do każdego z lokali przynależy działka z ogrodem o powierzchni ok. 350 m2. Wszystkie posesje zostaną ogrodzone, a teren w pełni zagospodarowany w zieleń, chodniki i podjazdy. Przewidziano dwa typy lokali mieszkalnych o powierzchni 95,27 m2 + wiata garażowa 14 m2 oraz o powierzchni 103,69 m2 + garaż 14,81 m2.

Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory usytuowania terenu. Pokoje dzienne zlokalizowano od słonecznej, południowej strony i otwarto na ogród przestronnymi oknami. Na piętrze w północnej części budynku zaplanowano przestronne sypialnie z wyjściem na tarasy, z których rozpościerać się będzie piękny widok na zieleń i pobliski staw. Więcej informacji na www.przymorelowej.pl . Najlepsze domy w Swarzędzu!

Uwaga! Wizualizacja planu osiedla nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie może być podstawą do roszczeń względem sprzedającego.

Zakres prac oraz standard wykonania i wykończenia.

Mapa dojazdu