PrzyHeweliusza_optimized
PrzyHeweliusza2_optimized
PrzyHeweliusza3_optimized
PrzyHeweliusza4_optimized
PrzyHeweliusza5_optimized

Wybierz budynek

Dom A - Zalasewo / Swarzędz

  • Powierzchnia użytkowa: 126,78 m²
  • Powierzchnia działki: 474 m²
  • Termin realizacji: grudzień 2015
  • Karta budynku A
  • Parter – rzut
  • I Piętro – rzut
  • Status: Sprzedany
004-bus-stop

Przystanek
300 m

003-university

Szkoła na
ul. Heweliusza

002-teaching

Przedszkole na
ul. Heweliusza

001-lake

Jezioro malta
7 km

Przy Heweliusza to nowa inwestycja w podpoznańskim Zalasewie realizowana przez firmę J&P Construction. Zespół dwóch budynków w zabudowie dwulokalowej, charakteryzuje nowoczesna i przejrzysta architektura oraz świetna lokalizacja. Z jednej strony leśne zacisze, z drugiej szeroko rozwinięta infrastruktura, bliskość sklepów i terenów zielonych to atrakcyjne warunki dla osób w pełni korzystających z życia. Dojazd od głównej ulicy Planetarnej utwardzony jest płytami betonowymi, które zapewniają komfortowy dojazd do posesji o każdej porze roku. Na skrzyżowaniu ulic Planetarnej i Heweliusza powstaje najnowocześniejsza szkoła i przedszkole w tej części Wielkopolski. Nowa droga, wraz z chodnikiem i ścieżką rowerową gwarantuje błyskawiczne połączenie z Poznaniem – również komunikacją miejską. Do Ronda Śródka czy Ronda Rataje dojazd zajmie ok. 15 min.

Oferujemy domy składające się z czterech lokali o powierzchniach od 121m2 do 149m2. Wszystkie posesje zostaną ogrodzone, a teren w pełni zagospodarowany w zieleń (trawnik oraz tuje), chodniki i podjazdy. Optymalna wielkość budynku pozwala na wygodę użytkowania przy zachowaniu bezkonkurencyjnej ceny.

Uwaga! Wizualizacja planu osiedla nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie może być podstawą do roszczeń względem sprzedającego.

Zakres prac oraz standard wykonania i wykończenia.

Mapa dojazdu