Wybierz budynek:

„Na bajce” segmenty A1,A2,B1,B2 oraz C to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Inowrocławiu przy ul. Ewy Szelburg Zarembiny. Nowoczesna architektura nawiązuje do aktualnych trendów. Budynki prezentują się świeżo i elegancko, a z biegiem lat nie stracą na swojej atrakcyjności. Wnętrza domów są funkcjonalne, przestronne i wygodne. Okolica odseparowana jest od zgiełku miasta - zapewnia spokój i świeże powietrze jednocześnie oferując dobrą komunikację z centrum Inowrocławia oraz drogami tranzytowymi. Asfaltowa droga bezpośrednio granicząca z budynkami, chodniki oraz wszystkie media zapewniają komfort dojazdu i użytkowania domu.

Budynku wykonane będą metodą tradycyjną tylko i wyłącznie z materiałów powszechnie znanych i cenionych marek, wszelkiego typu instalacje wykonywane są przez wykwalifikowane firmy podwykonawcze. Rzuty domów, standard wykonania i wykończenia oraz lokalizację segmentów na działkach wraz z metrażami znajdziecie Państwo w załącznikach. Standard wykonania i wykończenia możemy dopasować do Państwa wymagań, podobnie jest z układem pomieszczeń – jesteśmy elastyczni na odpowiednio wczesnych etapach budowy.

Uwaga! Wizualizacja planu osiedla nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie może być podstawą do roszczeń względem sprzedającego.

Standard wykonania

Mapa dojazdu

 
Domy w Ofercie